Plán Týdne ..

21. prosince 2010 v 17:13 | Rossie* |  <DIARIES>
Aoojky .. rozhodla jsem se udělat plán týdne
.. abyste věděli co tu bude takže tady je .. 
P.S. je jen od Úterka protože dnes je Pondělí takže ..
snad chápete .. :) ..


ÚTERÝ - No dnes nevím .. asi doupravím menu, rubriky, oběhnu affs .. udělám nějakou grafiku a                      něco tu přidám .. víc asi neztihnu protože budu v DDM ( dům dětí a mládeže ) .. ve kterém                  bude TalentMania .. a různé soutěže .. to je asi vše pro dnešní den .. :) ..


STŘEDA - Dnes nepřibude asi nic .. pojedu asi do Zlína a to asi ráno .. až tak do odpoledne a                        potom bych šla asi ven .. takže asi jenom oběhnu affs .. a přidám asi jenom deník .. toť                   vše .. :) ..


ČTVRTEK - No dnes půjdu asi zdobit Vánoční stromek k babičce .. no teda doufám .. možná budu i                   u  nás v pokojíku .. potom půjdu balit dárky pro rodinu .. budu pomáhat mamce s                            dodělávkama nebo se salátem atd .. a ještě sem dám Vánoční stromek blogu .. :) .. 

PÁTEK - No to tu asi nebudu ráno-odpoledne sa budu asi dívat na televizu .. potom půjdu asi k                   babičce pak ještě telka .. a potom přípravy na Štědrovečerní večeři .. a pak budem jíst                   rozbalovat dárky a pak půjdem na dárky k babičce .. takže to tu asi nebudu vůbec ..                       možná napíšu jen co jsem dostala .. nevíím .. to je vše .. 

SOBOTA - No dnes tu dám asi Vánoční dárky pro affska .. možná už tu budou nevím .. :) .. a asi                     přidám článek co sem dostala od Ježíška .. :) .. to je zhruba vše .. :) ..

NEDĚLE - No takže dnes vůbec nevím .. možná tu ani nebudu takže uvidíme až v Neděli .. podle                    toho co se mi bude chtít udělat to udělám .. :) ..! OMLOUVÁM SE ALE ČLÁNEK JSEM PSALA VČERA .. ALE NEDOPSALA JSEM HO A NESTIHLA ZVEŘEJNIT .. A ÚTEREK CO JE TAM NAPSANÝ NEBOLI DNEŠEK .. TAK TO NEVÍM JESTLI S TOHO NĚCO STIHNU .. PARDON ALE MĚLA JSEM JINŠÍ PLÁNY .. NO TO JE ASI VŠE SNAD CHÁPETE TOTO UPOZORNĚNÍ .. VAŠE ROSSIE* .. ! 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama