Leden 2011

Zítraa vízo ..

30. ledna 2011 v 17:18 | Rossie* |  <DIARIES>
Ahojte :) .. píšu po dlouhé době ae neva :DD .. zítra vízo takže budu mrtvá hmm .. :D .. netěším sa a pochybuju že tu budu  .. tak pp musím sorry SB že neobíhám .. nemám čas ale možná zítra se dozvíte co se mnou bude dál .. no a hlavně s blogem ;) .. máte sa na co těšit tak pp .. vaše Rossie* ;) :) ..

Nebyla jsem tu ..

26. ledna 2011 v 16:42 | Rossie* |  <DIARIES>
Ok .. nebyla sem tu chápu .. ale nebudu se tu rozepisovat !! .. takže čau .. a až tu budu tak asi přidám grafiku tak pp .. :)

Na téma >> TopList

20. ledna 2011 v 16:18 | Rossie* |  Na téma ...
Další Na téma je tu .. dneska píšu něco o TopListu .. Co to vůbec toplist je ? TopList je statistika stránek které máte .. vidíte na tom kolik lidí máte na stránkách online, za den, za týden atd. Ale položili jste si někdy otázku: Ukazuje toplist vůbec správně ?? .. Já jsem si ji položila a podle mě ? NE ! No a jak to můžu posoudit ! Takže možná toplist započítává kdo na vašem blogu je a tak .. ale vás nezapočítá ! No vím že to teď ode mně zní jakože si chci zvýšit návštěvnost ale to vůbec ! Já vím jak na návštěvnost a tak .. takže .. takže !! :D .. no ale jak sem to zjistila že mě toplist nezapočítává ?? No protože já jsem na blogu denně tak 20x a bestak mě tam toplist započítá za celý den možná tak 1x nebo max. 2x .. ale online ?? To už je jiná to se tam vidím vždy ! No ale vážně mi věřte že já nijak nepodvádím .. klidně vám tu napíšu jak a proč .. tak si čtěte !!

>>Proč nepodvádím ?

  • Je to trapné. Jako neuražte se ti co podvádíte ale to neznáte nic lepšího než vysokou návštěvnost ??
  • Proč podvátět ?? Já nechci vysokou návštěvnost chci jen aby mi někdo okomentoval mé články !
  • Na co mít třeba i 100 lidí za den podvodem když bestak stoho mám za ten den 5 komentářů je to trapné ! 


>>Jak přicházím i bez podvádění k návstěvnosti ?

  • Když mám blog nový nepíšu hned na ostatní blogy ať se tam podívou ! Nic proti těm co to dělají ale je to ztráta času !
  • Objednám si u někoho design,popisky,ikonku .. nebo jestli nechce být affs .. něco mu pochválím .. budu na jeho blog chodit pravidelně a psát mu tam komentáře. Protože takto když se zeptáte např. Nechceš být affs ?? Tak dotyčný ti odpoví "Jo du si tě přidat" .. A tím že vám přijde na blog zvedne návštěvnost o jednoho člověka :) .. A tak to de dále s čímkoliv :)
  • Jsem na blogu aktivní ! To znamená za den třeba i 10 článků .. nevím jak ale vždy mám hned třeba 30 lidí za den .. Jo ! Pro některé z vás málo ale mě to stačí ! Protože když nic nepřidáváš tak máš za den třeba jen 5 i méně lidí. A nebo někdy ti na blog příjde hodně lidí i když si dáš na blog něco pro štěstí :) .. Někdo z váš možná zná že dříve jsi zveřejnil článek s ovečkou pro štěstí. Že ti prý udělá vysokou návštěvnost .. Nevěřila sem tomu ale budiž ! Dala jsem si ji na blog .. A hle .. hned mám u toho článku s ovečkou 20 komentářů to potěší .. a nezískala jsem si to podvodem :) .. 

No to je asi vše .. Takže na závěr jen otázky :) ..

>Máš vysokou návštěvnost ?
>>Baví tě blogovat když si nikdo nečte tvé články ? ( Popř. bavilo )
>>>Podvádíš aby ti na blog chodilo víc lidí ?

MASHUP-Love The Way You Lie

20. ledna 2011 v 15:56 | Rossie* |  MUSIC

Strašně dobráá .. ♥♥ pořád dokola :) ♥ <3<3

Konec Hiatusu !! :)) .. povoluju radovat se :D

20. ledna 2011 v 15:16 | Rossie* |  <DIARIES>
Ahojda .. ^^
Je konec Hiatusu .. na PC chodit můžu jenže se mi nechce na blog .. 
huups .. už se to prokouklo .. !! :D .. no ale budu protože chci trošku změnit blog :) .. 
na DENÍČKOVSKÝ .. rubriky prostě vše stejné .. ale prostě víc .. věcí o mě !!
Co mám ráda atd .. a to znamená Music, Barbie Styl :D .. ( ujeté vím ) :DD .. 
No a všelijaké jiné věci .. toť vše !! :D .. mizím oběhnout affska .. a potom uvidííme .. tak pp .. :)


Hiatus na neurčito .. :( sorry ..

18. ledna 2011 v 14:49 | Rossie* |  <DIARIES>
Ahoj .. teď jsem tu na skok .. a chci vám říct že dávám Hiatus na neurčito .. sorry :(( .. ale škola atd. Affska obíhat budu :) .. ale jinak přidávat ne !! Nebudu tu asi do víkendu pak něco přidám a pak zdarec :(( .. zase Hiatus ale po pololetí snad bude vše ok .. ;) .. i když možná tu zas nebudu ptže budu mět děsné známky .. :(( .. no nic takže máme tu Hiatus .. :(( .. bohužel ..  no snad se brzo vrátím ale teď už musím .. ptže zítra píšem test z fyziky, česáku, dějáku, matiky .. grr .. !! .. Děs .. no nic už vážně musím tak papa .. vaše Rossie* .. :)) .. jo a prosím affs nemažte si mě kdybych neobíhala dííky .. :)) ..

No tak "ešče" na skok :D

14. ledna 2011 v 23:16 | Rossie* |  <DIARIES>
Caw .. ^^ 
jsem tu jenom na skok .. :D .. no jako teď sem stahovala
fonty .. ale sem na Google Chrome ( prohlížeč ) :D ..
No a jako tam sa šecko :D stahuje na WinRar .. a mě sa ty fonty
pak blbě ulážajů ://  .. pchee .. !! :D .. to je na nic .. takže 
dnes píšu naposled .. přece jen je čvtrt na dvanáct .. :D ale i tak ..
Jsem na všelijakých blogách atd. :D .. no nic zítra bych tu měla být .. ;)
No teda zatím nevím že bych měla nekde jinde byt .. 
A to sa asi bohužel nezmění :// .. takže zítra tu bude asi enom tá grafika
a možná nějaké rady for girls .. tak už sa tu nebudu zdržovat ..
Tak pp .. Vaše Rossie* .. 

Dnes už asi končím .. :)

14. ledna 2011 v 21:56 | Rossie* |  <DIARIES>
movies-stars.blog.cz
Ahojda .. !! .. no dnes už asi končím .. cosi sem přidala .. :D .. i když sem řekla že dnes tu nebudu .. ale byla nuda tak sem sem skočila :)) .. ještě vám chci poděkovat za návštěvnost dnešní myslím :D .. :) .. je skvělá .. taková tu dlouho nebyla !! ;) .. :) .. no takže ten avatar v článku je mojí výroby děs ale mě de jenom o tu fotku :) ;D  .. zítra asi přidám grafiku mám 2 designy .. avatar .. ještě musím dodělat .. potom eště udělám pár popisků možná zítra bude new dess .. :D .. no jinak nwm .. :D .. jo a už sem přišla jaké umím dělat celkem "fajné" designy .. :D .. prostě čisté bez fotek .. jenom třeba nápisy to mě baví a docela mi to de ;) .. takže budu "tvořit" zatím jenom tyto .. tak du eště na FB .. a tak brouzdat po netu :DD .. tak papaa .. mějte sa tu vaše Rosalie .. :) ..

Na téma >> Pololetí

14. ledna 2011 v 21:36 | Rossie* |  Na téma ...
No takže bude pololetí .. jaký na to máte názor ?? .. myslím jestli se těšíte atd .. no já vůbec !! Letos budu mít samí 3 .. 2 .. a pár 1 .. a to jsem byla ještě minulý rok 1 .. panebože !! :D .. já nepůjdu na PC .. no ale k tématu .. mě na pololetí nezáleží .. mě zajímá jenom konec roku :D .. myslím že pololetí jsou jenom takové "ukázkové známky" před koncem roku .. :D .. prostě abysme věděli co přibližně dostanem .. v čem se lepšit atd .. více k tématu asi není !! .. tak pište do komentů .. jaký vy máte názor na pololetí .. :) 


>> Napiš i ty do komentářů jaký máš názor na pololetí ! 

Tajemství stínu

14. ledna 2011 v 21:23 | Rossie* |  Čtenářský Deník
movies-stars.blog.cz
Můj názor: Knížku mi koupila mamka .. líbí se mi je docela i o "krvi" .. :D a tu já miluju :DD .. no takže .. mě se líbí !! :DD

Popis: Druhý díl trilogie mladé autorky.

Karalen a Saisfríd se ocitli v Zemi na Nebesích. Nepanuje tam však ani zdaleka takový klid, jaký by se dal očekávat od jejího nebeského jména. V tamním světě jsou lidé souženi bídou a strachem z tajemného muže Hanadaka. Bojí se jeho mužů v kápích, kteří noc co noc přinášejí smrt stovkám nevinných lidí. Naši dva hrdinové si tak už k dosti nesnadnému úkolu (najít ve veliké zemi mezi sta tisíci žen jen jedinou; Sidžu) ještě přibírají další: vyhledat Hanadaka a pomstít se mu za všechny ty nešťastníky. Dlouhou cestou odhalují nejednu záhadu. Na jejich pouti je stíhá jakoby jedno neštěstí za druhým. Oba si kladou už jen jedinou otázku: jak jen tohle všechno může skončit?

Jak na scene účes ?

14. ledna 2011 v 21:09 | Rossie* |  For Girls

Už jsem to zkoušela a byly super :) .. zkuste taky ;)

Nebyla sem tu sorry ..

14. ledna 2011 v 14:55 | Rossie* |  <DIARIES>
Ahoj nebyla sem tu sorry .. neřeště to please !! Je to můj blog moje pravidla !! Takže si sem budu chodit kdy chcu !! Sorry .. že sem protivná ale jinak to nejde :// .. mám svůj vlastní život k tomu školu .. a ještě blog !! Nestíhám .. a jako chci toho po vás moc ?? Ne nechci !! .. chci jen abyste mi neříkali .. kde jsi byla ?? Proč jsi tu nic nepřidávala !! A hlavně to nechci slyšet od affs .. jinak je asi mažu .. :/ .. pche !! .. Mám svých problému dost okey ?? .. Chci dělat co mě baví a to není vysedávání na blogu .. Jako fakt sorry .. v tomto článku jsem strašně děsná .. ale nemám náladu .. :// .. jo a jestli si mě nějaké affs smaže .. tak O.K.  ale uvědomte si že vy tu taky nějak "extra" nechodíte .. :// .. tsss .. a já potom nevím co dál .. nikdo mi tu nechodí zruším to tu a bude !! Mám málo času tak tu pstě nebudu .. už to tu dál řešit nebudu .. dnes budu dělat jenom grafiku !! A pak ji sem zveřejním .. ok ?? .. no to su ráda že souhlasíte :DD .. jo a mám new blog o Debby Ryan ale už na něj moc nechodím .. ptže málo času-spousta práce .. :DD .. tak ahoojte .. vaše Rossie* .. jo a ještě něco někde mě můžete "nově" vidět jako .. Rosalie* Rossie~ .. atd .. :DD .. všelijaké přezdívky kde je jméno Rosalie (Rose,Rossie ....)

Můj new blog .. ale na tento chodím stáále 


Happy B-Day Noah Cyrus

8. ledna 2011 v 10:29 | Rossie* |  <OTHERS>
Ahooj .. no dneska slaví své 11. narozeniny Noah Cyrus .. sestra Miley Cyrus
.. takže vím že si to nečteš ale i tak .. takže Noah přeju je ti vše nejlepší ať se ti daří .. ať
te tvá sestra poslouchá :D .. a ať se jednou staneš tak slavnou jako je dnes Miley :) 
.. to je asi vše takže ještě jednou všechno nejlepšíí :)) ..

Top 20

8. ledna 2011 v 10:20 | Rossie* |  <OTHERS>
Ahoj .. kdesi jsem našla anketu 20 nejkrásnějších žen
Ameriky .. Nina Dobrev je první .. yupíí :) .. zbožňuju ji a to kvůli
TVD .. ale i na 8.místě je moje oblíbená herečka a zpěvačka Selena Gomez
blahopřeju .. :) .. P.S. Skoro všechny je mám ráda takže není co dodat .. :)


01. Nina Dobrev
02. Megan Fox
03. Emma Watson
04. Claire Holt
05. Miley Cyrus
06. Vanessa Hudgens
07. Emma Roberts
08. Selena Gomez
09. Ashley Tisdale
10. Blake Lively
11. Brittany Snow
12. Kristen Stewart
13. Leighton Meester
14. Maiara Walsh
15. Indiana Evans
16. Demi Lovato
17. Victoria Justice
18. Emily Osment
19. Ashley Greene
20. Phoebe Tonkin Jane

Tož vitajte na valašsku .. :D

7. ledna 2011 v 20:20 | Rossie*
gf
Čaute :) .. !! .. no první k nadpisu :DD .. jsem z valašska a toto máme vystavěné na našem stadióně .. :D .. no a já sem si na to vzpoměla a dala jako titulek .. :D .. 


gf
No dále je new design .. od Marry i-lays-for.blog.cz .. musím říct že tam jsou skvělé dessy .. ;) .. no a chtěla sem new design .. já vím měním jej často ale co už .. !! :DD .. no ale tento by byl jinej se mnou !! :DD .. no vlastně já sem ho dělala možná tak 20 min .. byl obyč .. ale upravovala jsem fotky a to trvalo .. no design hotový tak sem si k tom udělala barvu .. to bylo ještě ok .. uložím barvu .. no a teď dávám křížek o dessu .. ale nedám uložit !! a ty vole on se mi vymazal .. :// .. já sem řvala a ječela jak šílená :DD .. no takže je po designu .. jak jinak .. :// .. byla sem nasraná jak prase a teď vůbec nemám chuť nic vyrábět .. :// :DD .. a navíc se mi docela líbíl .. no ale to je asi tak vše k designům a grafice ..


gf
Ehm .. :D .. no teď k affskám a k blogu .. !! .. :DD .. no takže nebyla sem tu ale byla škola .. atd. :DD .. musím se šprtat !! :DD .. bude pololetí a mě vycházejí i 3 .. což je u mě zvláštní a jestli nějaků dostanu .. tak asi do prázdnin nebudu na PC .. ale teď je víkend takže tu budu .. dnes už ale asi nic nepřidám .. protože se mi nechce .. a affska sem oběhla .. no to je asi tak vše tak ahoojky .. Vaše Rossie*
gf
Ahoj jsem v SONB prosím hlásni pro mě tu
jsem tam jako Rossie* .. klidně si napiš do komentů kolikátý to byl hlas a já ti vyrobím diplom .. stačí napsat jen s čím ho chceš .. :) .. a nebo chceš snad někde hlásnout ?? .. klidně :) .. napiš mi do komentů a já hlásnu .. P.S. Děkuju za každý hlas .. určitě mě každý potěší :)) ..

Icon

4. ledna 2011 v 16:42 | Rossie* |  <DIARIES>


School, school a zase school :// ..

2. ledna 2011 v 12:06 | Rossie* |  <DIARIES>
Čaute .. no název říká za vše :(( .. škola !! .. Děs !! .. Jak už ste si asi všimli je Neděle .. :// ..
a zítra Pondělí !! :D .. no to asi vííte :DD !! .. ale co bude ?? No zase škola :/ .. fakt naprd .. dneska sem už asi nepůjdu protože si budu uklízat aktovku .. ten můj "bordýlek" :DD .. no a potom udělat šecky úkoly .. naštěstí matiku už máám .. pchee '!!! :D .. no a potom učit .. :// .. bléé jak já to učení neznášám :D !! .. No ale kdo jo že ?? :D :// .. a navíc pololetí klepe na dveře :// .. jak já říkám :DD .. no a já sem dřív byla jedničkářka ale šestka to změnila .. :// .. to mě neva ale mamce jo ! Pchee .. :// !! .. :D .. no jakože vážně mám už docela hodně "pětek" :DD .. ale co nadělám  ?? .. No nic .. :// jediný lék je učit se .. ale mě to nechce jít do hlavy :// .. :D .. hlavně budu muset zlepšit Prďák, Zemák a Fyziku .. jinak je to celkem pohoda :// .. jediné na co se zítra těším je asi nic !! :D:D .. jžš zítra tělák necvičíím .. :DD .. ikdyž sa bojím dat učitelovi omluvenku !! :DD .. já vím proč bych měla že ?? .. no ale on je na těláku upe závislý .. on by aj zavraždil toho kdo mu dá omluvenku .. :DD .. "vrahoun" jeden ... :DD .. no ale já už asi du ještě na FB .. a tak brouzdat po netu :DD .. možná oběhnu affska eště nevíím .. :// .. jo a v týdnu tu asi moc nebudu možná jen naskok .. :// .. njn .. to víte .. učení-mučeníí .. :DD .. a navíc budu jít chtět ven dokud je sníh .. ale teď už letíím tak pp a užijte si zbytek Nedělního volna .. :DD .. jo a jestli mám v textu chyby tak sorry .. :DD .. cosi sa mě blbě píše .. :// :DDD .. no tak ahóój vaše Rossie* ..

16 Přání

1. ledna 2011 v 1:57 | Rossie* |  M//Others
movies-stars.blog.cz
Můj názor: No takže film sem viděla dneska poprvé a zamilovala jsem se do něho :)) .. je úžasný a Debby Ryan jsem si oblíbila už když se objevila v seriálu Sladký Život Na Moři .. pro mě je to úžasná herečka .. no ale můj názor na film :D .. mě se líbil .. myslím že tvůrci Disney mají opravdu fantastické nápady každý film se mi od nich líbí .. a ani tentokrát nezklamali :)) .. já nevím co víc říct úžasný film :)) .. vážně doporučuji kouknout .. později vám sem možná dám odkaz na stáhnutí a nebo na shlédnutí online .. :)) .. jo a to je asi nejpozdějc co píšu na blog :D .. no a teď krátký úvod .. který jsem našla na interněte .. myslím že je krátký a uchvátí vás :D .. tak čtěte .. :)) .. 

Pravý popis: Pomatená kouzelná kmotra pomáhá Abby splnit přání u příležitosti jejích 16.narozenin. Abby si však uvědomí, že po tom, co si myslela, že chce, ve skutečnosti vůbec netouží, ale nakonec prožije ty nejlepší narozeniny.

Minuta po půlnoci .. :))

1. ledna 2011 v 0:01 | Rossie* |  <DIARIES>
Vítejte v novém roku 2011 .. :)

Happy New Year 2011

1. ledna 2011 v 0:00 | Rossie* |  <DIARIES>
movies-stars.blog.cz
movies-stars.blog.cz
Ahojky .. no takže je tu půlnoc .. a s ní přichází Nový rok 2011 .. takže Vše nejlepší do Nového roku .. tak ahój .. a Happy New Year 2011 :))